Květen 2013

I am*

30. května 2013 v 21:15 About Pate*
Monžná vám vrtá hlavou, kdo vlastně sem, odkud jsem přišla...
Já jsem....Jsem asi z jiné planety. (: Možná jste mě už někdy potkali, možná mě znáte, a pokud ne, myslím, že by to tak mělo zůstat ;). Je tu spousta lidí, kteří tvrdí, že mě znají, ale nevěřte tomu, že když znají moje jméno, znají mě. Moje jméno koluje ve všech pusách jako žvýkačka a každý si rád něco přidá. Nevím, jestli mám v okolí tak hrozně unuzené lidi, nebo jestli mi závidí(popravdě, nechápu co). Jediné, co je mi divné je že mě pomlouvá, podle všech pověr a mýtů, něžnější pohlaví. K "něžným polovičkám" se hrdě hlásím, ale to, co občas předvádíme občas nechápu. Pomluvy, faleš! Ble a Fuj! Ale o tom až příště ;). Miluju si jen tak, lehnout na louku a koukat na noční nebe(: Odreagování jak víno a pro mě naprosto to pravé, miluju tu vůni letního nočníhu vzduchu.) Tohle můžu prožívat jen díky lidem, kteří by za mě položili život. Znáte to? Máte je taky? Já ano mám nejlepší přátele a rodinu. Mohu je nazvat lidmi, kteří mě milují♥. A děkuji za to tomu šéfíčkovi nahoře, kterej mi to tak krásně zařídil :))).
Nestojím o pozornost všech a o to, aby měvšichni milovali. Jsem dost introvertní co se přátel týče(ano, introvert si založil blog o sobě!). Nechci aby jste mě měli rádi, protože ani já netvrdím, že vás budu milovat. Možná to ani neumím..kdo ví...kdo umí popsat tenhle pocit? Jeden z pocitů štěstí a "pohody" dnes zažívám i já. Dnes patří do hodně, hodně, hodně velkých uvozovek, protože dnes se vlastně rovná už skoro dvoum létům, které jsou naplněny štěstím♥. Myslím, že pokud umím milovat, miluji právě jeho, že pokud umím bezmezně důvěřovat, důvěřuji právě jemu, že pokud se umím bezmezně oddat, oddala jsem se jeho maličkosti, a že umím slepě následovat kroky (ikdyž to nmám v povaze a je na pováženou zda tohle není jen "romantická vsuvka" aneb " aby se to hodilo"), následuji právě JEHO! Je to někdo, kdo semnou zamává pokaždé když ho vidím. Hádky s ním mě vysilují a dovádějí k šílenství(a že už jich pár bylo). Jeho úsměv mi vrací důvěu v to, že něco mohu dokázat ikdyž klečím na kolenou a prosím Šéfa, aby už svou zlost přesměroval na někoho jiného. Jsem si skoro jistá, že díky němu jsem teĎ taková jaká jsem. Sebejistá, pokorná, schovívá a možná i trochu mírnější, než jsem byla dří. Mění mě. Umí mě ovládnout a vlastně nenásilně dovést na cestu, kterou chce abyh šla(občas nakonec zjistím, že je to pro mě nejlepší). Stará se o mě a já o něj. Je mi prostě skvěle. Pokud je to láska nebo ne, to posoudit neumím, ale JÁ JSEM ŠŤASTNÁ♥!
To mi k životu stačí :)

Kuba :)

29. května 2013 v 21:54 Live with...
Znáte ten pocit kdy po "bouřce" zase vyjde sluníčko? Já jo a musím říct, že je to vážně paráda. Po všech hádkách, sporech, ignoraci a...čem si, co neumím popsat, mám zpět svého Kamaráda. Je strašně fajn mít někoho takoýho jako je on! Řekla jsem si, že pro udržení soukromí moje i jejich sem nebudu dávat žádná jména, ale fotky sem dávat budu :D. Občas se mi zdá, že je to na cenzuru.D Zpět k tématu... Je to někdo, kdo je ochotnej mi pomoct a dát mi takovou tu "facku", když se chovám jako nána. Je to někdo, kdo se mě snaží rozveselit a pobavit. Asi mu na mě vážně záleží a já začínám věřit v to, že přátelství skutečně existuje :)). Já bych mu strašně ráda tohle všechno htěla oplatit, jenže, je obkloopen spoustou jiných přátel kteří, ho mají rádi tak jako on mě a ikdyž nejsem sobec a teď už se občas podělím i o jídlo(ikdyž nerada a se slzou v oku), chtěla bych ho chvíli mít jen pro sebe abych mu mohla vynahradit všechno to, co on dělá pro mě. Občas mu za to všechno nestíhám ani poděkovat a to mě mrzí ze všeho nejvíc. Nechci aby jsme spolu byli pořád...(to bych ho přivedla do hrobu) stačila by mi chvilka na pár vět. Bohužel, jeho bývalá přítelkyně si na něj dělá větš nároky než je zdrávo a já chci být nekonfliktní (ZATÍM!) a tak držím hubu a krok a snažím se přežívat s mým kamarádem tak, jak se dá. Achjo, můj kamaráde, doufám, že to čteš a pokud ano, obdivuju tě za to :P. Nezlob se na mě za to rejpáníčko, ale nemůžu si to odpustit, když už píu upřímně, chci aby jsi si přečetl vše, co mámm na srdci a týká se to tvé osoby, protože je pro mě hrozně důležité vědět, že stojíš při mě. Přiznávám, že mi občas až vadí jak po každé hodině musím sledovat, jestli stepuje ve třídě nebo se můžu chvli zdržet a prohodit pár slov než se přihrne někdo další....Ale to k tobě prostě patří ;). Mluvit s tebouje jako bojovka :D, pořád sleduju, jestli se někdo právě neuráží, eroní slzy nebo nekouká stylem " okamžitě přestaň, nebo tě zabiju" :D. Ale víš, za to všechno mi prost stojí to naše Přátelství♥! Díky nmu jsem zase nohama na zemi, a vim, že jsem to v poslední době hodně přeháněla :(. Promiň. Omlouvám se.
Zbožňuju Tě.♥
With Love Kate*

Love..?

28. května 2013 v 19:34 About Pate*
Je to tak složité, nebo si to jen zbytečně ztěžuju sama?
Achjo, už je to tu zase, pocit, že ikdyž mám kolem sebe spoustu přátel, nemám vlastn nikoho. Hádka s přítelem vás vždycky rozhodí. A mou "citlivou" dušičku obzvlášť. Obrovský křiky, obrovský nic z celého dne. Výčitky nepomůžou a ikdy se už opět zdá všechno fajn, možná se to jen zdá! Pocit prázdnoty mám po takových hádkách víc než často a drží se mě dýl jak týden ( někdy dva i tři). Po takových odpolednech se bojím být sama víc než kdy jindy, jenže jsem hroznej introvert a být s někým, se mi vlastně taky nechce. Proto nejčastěji volám mamince! Je to pro mě největší opora, která mě nikdy nezradila. Vždycky mi poradí, ale dnes jsem jí o hádce říct nemohla. Pocit samoty je ve mě dneska čím dál tím větší. Asi je lepší se ze všeho vypsat, než zatěžovat někoho svými zbytečnými problémy. Měla jsem/Mám (nevím jak přesně tu větu mám začít) kamaráda, který ke mě byl vždy upřímný, bohužel, i včera. Nemám mu to za zlé a to co řekl je po mém zvážení vážně pravda, ale po dnešku to všechno vidím trochu jinak. VŠICHNI MĚ OPOUŠTÍ, NA VŠE JSEM SAMA. PANIKAŘÍÍÍÍM!!! Kde je můj kamarád teď? Teď ho potřebuju a je to jediný člověk, kterému bych to chtěla říct, ale bojím se. Nechci aby si mylslel, že myslím jen na sebe a nechci ho ztratit♥! Tak se z toho radši hezky vypíšu, ať je ode mě klid a nikdo dokola nemusí poslouchat jak nespravedlivej je svět (ikdyž podle mě je). Normálně si nestěžuju a věci beru s nadhledem, ale dnešek je pro mě víc než děsuplný a to se tak občas stane, že člobrdíčkové začnou šířit paniku, zahlcovat sociální sítě. A já sedím ve vytahém triku, teplácích a huňatých ponožkách od babičky celá rozcuchaná a rozmazaná tou vodou co mi teče z očí a prosím o pomoc toho, co to tam nahoře všechno šéfuje, ať už je to kdokoli,vypadá jakkoli, a právě dělá cokoli. Jsem přece kousek z jeho díla, tak ať se o mě taky chvíli tak pěkně stará jako o všechny ostatní tady:(. Nebudu říkat, že to není fér, třeba prostě potřebuje, abych se zoocelila protože pro mě má speciální "úkol" ale hele, kámo, prosim tě! UŽ NE! už nemůžu. Stačí :( Jdu na trénink vypotit smutek, strach z lidí a samotu. Mějte se tu hezky, snad se nemáte tak mizerně jako já, když už konečně vysvitlo sluníčko :)))))))
Have a good day.
With love Kate*

Baruška

28. května 2013 v 17:18 Live with...
BarunkaDneska pro vás mám opět outfit článek ale s malou změnou, autorkou outfitu nejsem já, ale má kamarádka Bára pokud by jste klikli na "following" na mém polyvore [nick: kate-pate] tak by jste vidli i krátké povídání o tom, pro ty, kteří polyvore nemají a nehodlají si ho zakládat přepíšu komentář sem ;). Outfit vznikl při nudné hodině zeměpisu a je určen pro Barušku které seděla vedle mě. Nanávidí sukně a šaty, ale zároveň preferuje "dívčí styl". (takže uznáte, že nakupování s ní je dost obtížné :D) Další co Baru nenávidí jsou vysoké podpatky. Podezřívám jí z toho, že se na nich bojí chodit, má krásný nohy a vždycky je schová do kalhot a plochých bot(to se musí měnit :D ). Nejdříve jsme jí s Luckou, které seděla vedle mě z druhé stray chtěly udělat "vysněný outfit" aneb " Báro, takhle se oblíkej!" našli jsme šaty a hledali jsme nějakou bundu, když jsme našli sako které můžete vidět nahoře, byly jsme nuceny smazat šaty a najít outfit, ke kterému tohle sako dokonale padne. Ploché boty a kalhoty. S kablkou to byly podobné dohady, akonec je úplně vše podle Baru a naše "Báro takhle se oblíkej!" je v háji :( :D . Tak snad příště budeme mít větší úspěch :D. Ale kdyby Bára přišla takhle oblečená, strčí nás i s naší sukní a šaty do kapsy!
Možná dnes ještě něco přidám :)))
With Love Kate*

WISH LIST- summer 2013*

27. května 2013 v 19:14 Pate Fashion*
Wishlist*summer2013Wish List na léto 2013 je celkem nabušený a proto se o něj chci s vámi podělit.
MAXIŠATY sháním je už přes rok a pořád jsem nenašla "ty pravé" tak snad letost, když se dostaly na svůj pomyslný vrchol ve vše známých, neznámých, malých i velkých módních značek nějaké ulovím ;). Dalším nezbytným prvkem na léto je NEON boty a kabelka ve stejné barvě můžu, spíše musím, urgentně, akutně a prostě quickly zařadit do "kolonky" MUST HAVE! (mám totiž nepopsatelně výrazný pocit, že mé opálené nožky budou v neonkách vypadat dokonale :D ). Jako další jsou tu PASTELOVÉ LAKY nemám ráda barvy laků, které jsou vulgární a křiklavé. Pastelové tóny dokonale podtrhnou mojí osobnost a dodají šmrnc každému mému outfitu. BRELET TOP pořád nejsem úplně rozhodnutá, jestli sáhnout po rockovějším stylu ostnů nebo romantičtjším střihu a barvě s krajkou(jak se znám, koupím nakonec oba :D) . SLUNEČNÍ BRÝLE-CAT EYES jednoho krásného podzimního(babí léto) nedělního rána jsem se vzbudila a na zahradě našla brýle na 2 půlky :D. Asi to byla divoká party, každopádně, od té doby jem vyzkoušela různé druhy brýlí, ale tyhle jsou pro mě Top!
V dlouhém seznamu se oběvují i PODVAZKY jejichž nošeníjsem si zamilovala hlavně kvůli praktičnosti a cítím se v nic lépe než v punčochách nebo silonkách. Další hit let již dávno minulých do kterého jsem se zamilova je BATIKOVANÁ SUKNĚ jednoduchá tj.dvoubarevná batika je prvek do kterého jsem se zamilovala...Sukně do pasu je pro mě ideální a kombinace bílé a pastelové barvy se na léto hodí maximálně. NUDE BALERÍNY zdobené ostny nebo kamínky, deální na lítání po městě i na party. Jediným prvkem do letní kosmetické taštičky který mi chybí je TVÁŘENKA která (až nebudu červená jako rajče :D) zvýrazní mé opálení a protože mám kulatý obličej tak ho i optický zúží :). Předposlední, ale ne v ohledu důležitosti :D, jsou na mém seznamu PLAVKY z minulého roky mám jedny "námořnické" od Roxy, ale potřebuju ještě dvoje. Jedny obyčejnější (na obrázku lososové) na válení u bazénu a koupání se v rybníku. A druhé (na obrázku žluté) na beach a pool party, zkrátka plavky za kterými se každý otočí(když už se neotočí zamnou :D). Poslední místo mého seznamu zaujímí PANDA!!!! Miluju pandy a pandí svetr jsem našla už na několika stránkách. Doufám, že až budu brouzdat příště najdu i svou velikost[v takové cenné kráse nechci plavat :D].
Co se objeví ve vašem letním "WISH LIST-U?" Piště do komentářů :))

With Love Kate*

HI!

26. května 2013 v 20:16 | Kate-Pate |  About Pate*
Ahoj,
jmenuju se Kate a jsem "normální" holka co vyčnívá z davu něčím, co nikdo neumí popsat. Miluju módu, ale neřídím se posledími trendy. Miluju hudbu, ale neřídím se tím, kdo má kolik shlédnutí na YT. Miluji svou rodinu, a je mi jedno, kdy za ní budu muset bojovat, vždycky budu! Miluju psaní, ikdyž nepíšu zrovna dokonalé články. blog for express, not for impress!! Jsou jen dva typy lidí, ti kteří mě milují a ti kteří mě neznají.
Kate-Pate = Kate-paštika; ještě jsem přemýšlela nad názvem Pate on Face=paštika na xichtě!; ikdyž mezi ty holky s tunou hnědého krému nepatřím, pořád mi přijde, že se jako ony občas chovám, jako namyšlená zlá kráva. No a o tom je tenhle blog. O tom, jak je těžké zapadnout do davu, když je dav oproti vám tak hrozně jiný.

with Love Kate*