Červen 2013

Characters?

29. června 2013 v 10:07 | Kate* |  My...

Mia Smith


Věk: 17
Bydliště: NewYork, Dancen Street 45
Stav: nezadaná
Barva vlasů: blond?
Barva očí: modrá
Postava: štíhla, hubená
Výška: 165 cm
Povaha: Ikdyž je introvert je veselá a ráda se baví a seznamuje s novými lidmi.
Zájmy: Miluje nakupovaní, módu, jízdu na koni. Ve stáji za městem má usájeného vlastního koně který se jmenuje Terenc a sem tam se neubrání divoké party plné alkoholu a cigaret.




Claire McConeyl


Věk: 19
Bydliště: NewYork, Hidepakr street 687
Stav: nezadaná
Barva vlasů: hnědá
Barva očí: hnědá
Postava: štíhlá, hubená
Výška: 179 cm
Povaha: Cholerická extrovertka která zapadá spíš do party kluků než holek. Jediným problémem je, že ať se zapojí do jakékoli party, je nucena ji po čase opustit kvůli tomu, že někerý z členů se do ní zamiluje.
Zájmy: ráda jentak posedvá ve sk8 parku s plechovkou piva a svými přáteli a psam Ricem, který jí díky své neposlušnosti a možná i škodolibosti dostává do zajimavých situací.

Tom Huntley


Věk: 20
Bydliště: NewYork, Old Town 21
Stav: nezadaný
Barva vlasů: hnědá
Barva očí: hnědá
Postava: vypracovaná
Povaha: "hezounek od vedle" který se rád baví a seznamuje. Je to sukničkář ale umí se oddat jen jedné.
Zájmy: Miluje moře a surfování, popíjení Cuba libre na baru s krásnou společností se dá považovat za jeho velkou vášeň.









Week I.

1. června 2013 v 11:00 | Kate* |  Pate Diary
Je tady krátké shrnutí uplynulého týdne :)

+++++++++++++++++++++++++++++++++

+ Velké usmíření s Kubou kamarádem , vypadá to, že vše by mohlo být jako dřív. Ikdyž má u nohy velkou kouli, který se každou přestávku jen těžce zbavuje, myslím, že oba chceme aby to bylo jako dřív :)). Třikrát sláva !!!

+ Po hádce s Kubulákem přítelem, jsme se usmířili a náš vztah je zase v pořádku :)).

+ CocaCola s napisem Mazlík

+Výbornej koláč od maminky s kokosem (určitě čase přidám recept ;) )

+Nový kávovar Tasimo - Nejlepší je Milka a Capuccino

+"Usmíření" s Martinou, ikdyž je na Kubovi nalepená kadou přestávku, uvědomila si, že mě potřebuju, možná potřebuju i já jí... to se zjistí :))))) Každopádně, už nebude čumět jako vrah :D Potěšující zpráva ne?

+Iron Man 3 aneb, kraluju kinu. Miluju když mohu pobavit víc lidí a to se mi v kině ve chvílich ticha povedlo :). Hezký pocit a ještě hezčí je, že v kině byla tma, když jsem po kině ve "foajé" sundavala brýle, všichni hledali "tu vtipnou" ale na brejlatou blondýnku to určitě nikdo netipoval! Anonymitě Zdar!♥!

+Spánek. Ano má kočka mě konečně nechala vyspat a já spala do 10*12. Krásně krásný pocit O:)))). Konečně po 4 nocích kdy jsem nespala. Hurá, Hurá, Hurá, Hurá :).

+Pozitivní nálada. Nemusím psát asi nic jiného než, že všechny tyhle události přehlušili ty, o kterých si přečtete zachvilku a já se cítím skvěle ;)

----------------------------------------------------------------

-Martina. Ikdyž to vypadá, že už se jí konečně vše srovnalo v hlavě, nikdy neíš a já myslím, že vše nebude tak idilické, jak to ona dělá.

- Kamilka♥! Jsem fakt hrozná kamarádka, zapomněla jsem na její svátek :(. Musím to napravit a něco jí koupit :) Jsme nejlepší kamarádky už celkem dlouho a víme toho o sobě hodně, proto je tohle tak na hovno :(

-Děják. 2 na vysvědčení?! Bože... :( Ani přezkoušení už nebude. Chtěla jsem 1 no :D

-Počasí!! Tohle není Léto ano jaro! Tohle je prostě šíleně šílený podzim a zima! Brrrrr...!


To by bylo shrnutí uplynulého týdne, doufám, že u vás pozitivní zprávy převažují ( ikdyž u mě počasí vydá za 5 položek, protože na tohle nejsem zvyklá). :))
Mějte fajn víkend a snad přivoláme sluníčko :)))

With Love Kate*

Iron Man 3

1. června 2013 v 0:04 Live with...
Ikdyž tyhle akčňáky typu Avangers zrovna moc nežeru, Jakub opět dokázal neuvěřitelnou věc a na Iron Man 3 mě dotáhl do kina a světe div se, já se dokonce těšila.) Nechápu jak se to stalo, ale najednou jsem prosě seděla v kině se zázvorovým river tonicem v ruce a těšila se až film začne. Musím vám říct, smála jsemse od začátku do konce a v rozhodujících chvílích ticha jsem podotýkala(občas celkem nahlas) duchaplné detaily a tak jsem povětšinou pobavila tak 3 řady za mnou i přede mnou a vůbec jsem vlastně necítila tu "superhrdinskou" atmosféru. Myslím, že ač je to nelegální tak asi za 4 vteřiny naklikám na stránce " ulozto.cz." název filmu a zítra se na něj podívám znovu... Zdá se mi zvláštní, jak moc jsem film dokázala "hltat" ikdyž mi před kinem Kubín jen rychle shrnul obsahy obou předešlých dílů. K jeho podivu jsem je totiž neviděla a jsem totální "akčňácký" barbar a tak vzepřel všechny svoje síly a pokoušel se zasvětit Barbara do děje. Hned když začal film, určitě poznal, že to nemněl dělat. Moje věčné otázky ho nenechali ani nachvíli se soustředit dokud mi nezodpověděl všechny. Nakonec mě přirovnal k Malému Princi, který také nikdy neustoupil od položené otázky a dokonce se mě chvíli snažil ignorovat :D!!!! Samozřejmě se mu to nepovedlo a tak doma film už určitě stahuje protože z něj a hlavně z jeho začátku měl rozhodně méně než já :( Chudinka! :D. Před kinem jsme byli na večeři v pizzerii a protože se neradi držíme konvencí tak jsme znuděným obličejům co kolem nás přežvykovali pizzu ukázali, že nejsme stejní suchaři spagetti Aglio Alio Pepperoncino a Gnocci ala Raviola ♥♥♥
Možná bych takhle dobře najedená pochválila jakýkoli film :D (moje byli špagety♥) :DD
Už se mi klíží oči dneska toho mám plný kecky. Jdu spát :)) A zítra udělám week diary ;) neděle bude vždy ve znamení STOP-BLOG ;) takže v neděli s příspěvky nepočítejte week diary bude vždy posledním příspěvkem týdne ;)
Sladké sny ;*
With Love Kate*