Week I.

1. června 2013 v 11:00 | Kate* |  Pate Diary
Je tady krátké shrnutí uplynulého týdne :)

+++++++++++++++++++++++++++++++++

+ Velké usmíření s Kubou kamarádem , vypadá to, že vše by mohlo být jako dřív. Ikdyž má u nohy velkou kouli, který se každou přestávku jen těžce zbavuje, myslím, že oba chceme aby to bylo jako dřív :)). Třikrát sláva !!!

+ Po hádce s Kubulákem přítelem, jsme se usmířili a náš vztah je zase v pořádku :)).

+ CocaCola s napisem Mazlík

+Výbornej koláč od maminky s kokosem (určitě čase přidám recept ;) )

+Nový kávovar Tasimo - Nejlepší je Milka a Capuccino

+"Usmíření" s Martinou, ikdyž je na Kubovi nalepená kadou přestávku, uvědomila si, že mě potřebuju, možná potřebuju i já jí... to se zjistí :))))) Každopádně, už nebude čumět jako vrah :D Potěšující zpráva ne?

+Iron Man 3 aneb, kraluju kinu. Miluju když mohu pobavit víc lidí a to se mi v kině ve chvílich ticha povedlo :). Hezký pocit a ještě hezčí je, že v kině byla tma, když jsem po kině ve "foajé" sundavala brýle, všichni hledali "tu vtipnou" ale na brejlatou blondýnku to určitě nikdo netipoval! Anonymitě Zdar!♥!

+Spánek. Ano má kočka mě konečně nechala vyspat a já spala do 10*12. Krásně krásný pocit O:)))). Konečně po 4 nocích kdy jsem nespala. Hurá, Hurá, Hurá, Hurá :).

+Pozitivní nálada. Nemusím psát asi nic jiného než, že všechny tyhle události přehlušili ty, o kterých si přečtete zachvilku a já se cítím skvěle ;)

----------------------------------------------------------------

-Martina. Ikdyž to vypadá, že už se jí konečně vše srovnalo v hlavě, nikdy neíš a já myslím, že vše nebude tak idilické, jak to ona dělá.

- Kamilka♥! Jsem fakt hrozná kamarádka, zapomněla jsem na její svátek :(. Musím to napravit a něco jí koupit :) Jsme nejlepší kamarádky už celkem dlouho a víme toho o sobě hodně, proto je tohle tak na hovno :(

-Děják. 2 na vysvědčení?! Bože... :( Ani přezkoušení už nebude. Chtěla jsem 1 no :D

-Počasí!! Tohle není Léto ano jaro! Tohle je prostě šíleně šílený podzim a zima! Brrrrr...!


To by bylo shrnutí uplynulého týdne, doufám, že u vás pozitivní zprávy převažují ( ikdyž u mě počasí vydá za 5 položek, protože na tohle nejsem zvyklá). :))
Mějte fajn víkend a snad přivoláme sluníčko :)))

With Love Kate*
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama